Hierra.pl

Blog lifestylowy o zdrowiu, urodzie i stylu życia. Porady, opinie, recenzje i przepisy dla każdego

Urządzenie do wybielania zębów – czy działa?

Jakiś czas temu natknęłam się na coś co bardzo przykuło moja uwagę. Urządzenie do wybielania zębów w domu. Kto nie marzy o pięknych białych zębach? Wizyta u dentysty dla większości nie należy do przyjemnych, a poza tym wszystkim ich usługi powiedzmy szczerze do tanich nie należą.

Poczytałam i od razu chciałam wypróbować, ale wtedy były one wtedy dostępne z przesyłką z zagranicy także cena wzrastała i to nie mało.

Urządzenie do wybielania zębów prawdziwa rewolucja

Jakiś czas temu polski rynek zalała fala takich urządzeń, co bardzo mnie ucieszyło bo przecież chciałam bardzo wybielić sobie zęby w domu. Tym bardziej że reklamy zachęcały i obiecywały świetne rezultaty.

Poczytałam i wybrałam najlepszy zestaw do wybielania zębów – a oto moja recenzja. A wybrałam zestaw Whitify. Wrzucam od razu link TUTAJ –>>

Co to jest urządzenie do wybielania zębów LED

Zacznę od tego co to jest urządzenie do wybielania zębów – inaczej też nazywane Teeth Whitening Kit. Zestaw do wybielania zębów składa się z lampy LED, żelu wybielającego w strzykawkach, elastycznej nakładki na zęby i wzornika odcieni – dla porównania efektu przed i po. Lampa LED ma za zadanie przyspieszyć wybielanie zębów, a cała tajemnica tkwi w żelu. Jego składniki są tak dobrane że idealnie wybielają zęby, są bezpieczne i delikatne dla naszych zębów i dziąseł. Zawierają naturalne ekstrakty które chronią zęby i działają antybakteryjnie. Żel ma także miętowy smak dzięki czemu odświeża oddech.

Jak stosować urządzenie do wybielania zębów

Zestaw do wybielania zębów Whitify stosuje się przez 6 dni po 15 minut dziennie. Brzmi fajnie prawda?

Od czego zaczynamy? Przede wszystkim należy umyć dokładnie zęby i je wypłukać. Łączymy ze sobą lampę LED i nakładkę do wybielania zębów. Żel znajdujący się w strzykawce umieszczamy w nakładce. Nie cały – ¼ żelu mniej więcej wystarczy. Należy umieścić taką ilość żelu aby pokrył on zęby a nie dziąsła.

Nakładkę umieszczamy na zębach i uruchamiamy urządzenie. Bardzo ważne jest to aby żel nie miał kontaktu z zębami, jeśli gdzieś żel nam wypływa powinniśmy go po prostu zetrzeć.

Trzymamy nakładkę przez 15 minut. I tak naprawdę w tym czasie możemy robić coś innego. Ja zazwyczaj poświęcałam ten czas na czytanie 😉

Po całym zabiegu zdejmujemy nakładkę, myjemy zęby oraz płuczemy elastyczną część nakładki. I gotowe – teraz jeszcze tylko 5 dni.

Zestaw do wybielania zębów Whitify opinie

Czytając opinie o zestawach były one różne. Ceny takich zestawów w Polsce są bardzo podobne poza niektórymi wyjątkami oczywiście. Ja wybrała zestaw ze średniej półki. Przy niektórych zestawach pojawiały się opinie negatywne, że żel nie działa, że podrażnia działa. Niektóre z żeli nie są odpowiednie także dla osób cierpiących na nadwrażliwość zębów. Whitify miał najwięcej pozytywnych opinie oraz najmniej a prawie w ogóle negatywnych także mój wybór padł na ten zestaw.

Zestaw do wybielania zębów Whitify efekty

I przyszedł czas na efekty. Czy jestem zadowolona z efektu i czy zestaw do wybielania zębów LED spełnił swoja funkcję?

Moja odpowiedź brzmi – TAK! TAK! TAK!

U mnie efekt było widać już po 4 dniu. Przy przyłożeniu wzornika była poprawa o kilka odcieni. Także byłam bardzo zadowolona. Ilość żelu wystarczyła mi na dłużej niż 6 dni. Stosowałam go 8 dni.

Z informacji jakie udało mi się uzyskać efekt po pewnym czasie znika, ale na szczęście jest to jakiś krótki czas. Efekt utrzymuje się dość długo. Zabieg wtedy można powtórzyć. Z resztą mnie to nie dziwi, cały czas pijemy kawę czy herbatę, także zęby naturalnie ponownie nabierają przebarwień.  

Uważam, że to urządzenie do wybielania zębów Whitify świetnie się sprawdza i spełnia swoją rolę. Cena jest warta efektu. Wybielanie jest bezbolesne, nawet całkiem przyjemne, efekt pojawia się po tych 6 dniach. Ja podczas wybielania ni odczuwałam żadnego dyskomfortu, który zapewne wystąpił by gdybym odwiedziła gabinet stomatologiczny 😉 Mam wrażliwe zęby i obawy o jakiekolwiek skutki uboczne były bezpodstawne. Fajna sprawa. Łatwe i szybkie wybielanie w domu. Bez stresu, bez bólu i beż wychodzenia z domu. Bardzo Wam polecam

A oto moje efekty 🙂

Hierra.pl

5 thoughts on “Urządzenie do wybielania zębów – czy działa?

    1. Ewa ja również polecam. Działa a efekty są świetne. Nic nie boli, nie stresujesz się jak u dentysty. Zajmuje to na prawdę nie wiele czasu.

  1. Stosowałam i muszę powiedzieć, że fajna sprawa. Miałam imprezę w lato i jakieś 2 tyg przed kupiłam sobie whitify. Ząbki ładnie się wybieliły 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top